SERWIS ZAKUPÓW

O NARZĘDZIACH ZAWSZE WARTO POROZMAWIAĆ.

Zespół naszych wykwalifikowanych doradców, dysponuje specjalistycznym know-how. Niezależnie od tego, czy chodzi o udzielenie szybkiej informacji przez telefon, maila czy o indywidualną i pogłębioną konsultację na miejscu u klienta. Nasi doradcy to zespół doświadczonych i na bieżąco szkolonych profesjonalistów, który zawsze posiada aktualną wiedzę techniczną, dzięki temu otrzymują Państwo zawsze aktualne informacje i dopasowane rozwiązanie.

SZCZEGÓŁOWE PLANOWANIE. BO KLIENT ZAWSZE CHCE WIEDZIEĆ O EFEKCIE KOŃCOWYM INWESTYCJI W SWÓJ WARSZTAT.

Oferujemy projektowanie i urządzanie warsztatu od A do Z. Badamy Państwa potrzeby i dostosowujemy asortyment wg zapotrzebowania i budżetu. Projektujemy stanowiska pracy. uwzględniając takie czynniki jak ergonomia, drogi komunikacyjne, warunki oświetleniowe, bezpieczeństwo pracy. Oferujemy również indywidualne możliwości wizualizacji Państwa warsztatu pracy. Kompleksowo otrzymują Państwo rozwiązanie, które się sprawdza w praktyce.

JESTEŚMY W STANIE W KRÓTKIM CZASIE DOSTARCZYĆ PRAKTYCZNIE KAŻDE NARZĘDZIE DO KAŻDEGO ZADANIA W DOWOLNY PUNKT WSKAZANY PRZEZ PAŃSTWA.

Szeroka oferta, marka własna, bezpośrednia współpraca z ponad 500 producentami. Ponad to przejrzyste oferty, analiza potrzeb i brak ukrytych kosztów.

DWA MAGAZYNY ORAZ ZAUTOMATYZOWANY SYSTEM ZAKUPÓW TO DOSKONAŁA LOGISTYKA DLA PAŃSTWA ZAMÓWIENIA.

Główny magazyn w Niemczech zawiera 100 tysięcy produktów dostępnych od ręki. Każdy ze 100 tysięcy produktów dostarczany jest w 48h bezpośrednio w miejsce wskazane przez Państwa.

ZŁOŻYMY PAŃSTWA WARSZTAT POD KLUCZ.

Przy organizacji warsztatu kompleksowo poskładamy stoły i meble warsztatowe.

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIE IT Z OBSZERNĄ OFERTĄ 800 000 PRODUKTÓW DOSTĘPNE 7/24h.

Nasza platforma E-HANDEL umożliwia zakup prosto z katalogu oraz przeglądanie katalogów online. Rozwiązanie to umożliwia m.in. bezobsługowe obsługiwanie zamówień drobnych a Państwo oszczędzacie czas na oferty mailowe. Przypisane grupy rabatowe oraz dedykowany doradca techniczny umożliwia pełna kontrolę kosztów i zamówienia.